Tipy, Rady

Tipy, Rady

Řešení designu koupelny

jednoduchý design koupelnyDesign každé koupelny by měl být osobitý. Patřičný vzhled koupelny je velmi důležitý především z toho důvodu, že v ní budete trávit poměrně hodně času. Pokud vyznáváte absolutní jednoduchost, pak je zcela zřejmé, že tento styl si přenesete také do interiéru své koupelny. Nehledě na tyto základní skutečnosti by však vaše koupelna měla být především čistá a elegantní. Pokud však vyznáváte výše zmíněný jednoduchý styl, docílíte toho, že kromě nadčasového a téměř nestárnoucího designu bude vše korespondovat také s rozumným rozpočtem. Prostě jednoduchost a skromnost v každém ohledu.


Design koupelny plný funkčních detailů

První a nejzásadnější věc, ze které byste neměli ustoupit, je dodržení jednoduchosti – designu, provedení.
Pokud chcete, aby vzhled vaší koupelny skutečně takovému stylu odpovídal, pak věnujte čas pečlivé přípravě a výběru všech následujících doplňků:

A) osvětlení s vysokou svítivostí

- není potřeba žádných extravagantních svítidel a složitých tvarů, zvolte to nejjednodušší LED osvětlení
osvětlení sprchového koutustačí málo světla - bílá vše vyřeší

B) obklady a dlažby
- volte obklady bez zbytečných okázalých vzorů a přehnaně výrazných barev
čisté, jednoduché a funkční obkladyčisté, jednoduché a funkční obkladyčisté, jednoduché a funkční obkladyčisté, jednoduché a funkční obklady

C) koupelnový nábytek s maximální funkčností

- koupelnový nábytek by měl držet linii designu ostatních zařizovacích předmětů
funkční nábytekfunkční nábytekfunkční nábytekfunkční nábytekfunkční nábytek

Buďte důslední a spokojenost se dostaví

jednouše vyřešená koupelnaVšechny zmíněné detaily pak v kombinaci s jednoduchým sprchovým koutem, vanou nebo jiným zařízením dotvoří celek, kde budete rádi trávit chvíle odpočinku a relaxování.

Pokud nemáte k dispozici hotový návrh koupelny, ale máte jasnou představu, jakým směrem by se měl design vaší koupelny ubírat, máme pro vás několik tipů jak docílíte svého:

  • oslovením architekta určitě nešlápnete vedle, i když to vždy bude něco stát
  • podělte se o své představy s odborníky v koupelnových studiích (dostatek kvalifikovaných studií můžete najít na našem webu – sekce Podpora – Prodejci). Většina našich prodejců již zcela standardně nabízí jako doplňkovou službu návrh a vizualizaci projektu v ceně komplexního řešení koupelny.
  • využijte sílu internetu a najděte si své nebo podobně řešení v již realizovaných projektech. Stačí když si na příklad na Googlu (nebo v jiném vyhledávači) zadáte klíčové slova „jednoduchý design koupelen“ a výsledek je zcela zaručený. Vybraný styl a řešení koupelny poté transformujte do svých představ, konzultujte s architektem nebo pracovníky doporučených koupelnových studií a spokojenost se jistě dostaví.Jasnou dominantou každé koupelny však bude jednoznačně váš sprchový kout, vana, prostor s umývadlem. S tímto výběrem si zcela hravě poradíte pokud navštívíte náš katalog, kde naleznete všechny produkty jenž respektují jednoduchost a čistotu, kterou pro svou koupelnu hledáte. Naleznete zde jak designovou čistotu, tak i technickou chytrost a dokonalé provedení při využití těch nejlepších materiálů.

Investujte chytře, tvořte jednoduše.